Menu

28.9. v Jablonném v Podještědí budeme leptat sklo, máte -li chuť se přidat, zarezevujte si místo u Atelier Brett, Šárka Brettová (777113501) začátek je v 10 hodin a plánovaná doba cca 3 hodiny. Vstupné 500,- zahrnuje pomůcky. o hodinu déle je naplánovaný kurz šitých šperků z korálků, zatímco ti první budou už pracovat na svých skleničkách, ti druzí od 11 hodin začnou tvořit náhrdelník z korálků technikou peyote. Cena 150,-na hodinu plus použitý materiál, odhadovaná doba cca 3 hodiny. Přihlášky opět paní Brettová.

8.10. 2022 jsme si udělaly  individuální kurz základů vitráže Tiffany způsobem méně obvyklým, přímo u zákazníka doma. Děvčata byla moc šikovná a vznikly krásné dekorace, užily jsme si spoustu legrace, několik aha momentů a radost z práce a jejího výsledku.

Budete-li mít zájem o kurz doma, pokud to technické podmínky dovolí, ráda za Vámi přijedu. Ne každý má možnost cestovat mimo domov, ať už z důvodů imobility, zdravotních důvodů, péče o člena rodiny, špatné dostupnosti... nebo prostě chce být ve svém prostředí a v procesu jeden na jednoho (ale může nás být i víc, pokud to zvolená technika dovolí)

 

 

 

 

5.11. se potkáme v Jablonném. Budeme pokračovat s korálky. peyote náramek začíná v 10 hodin, od 10.30 budeme s druhou partou balit dárečky. Naučíme se základní balení krabičky, naučíme se jí ozdobit, krásně zabalíme i lahev vína a naučíme se ze stužky vázat mašli a z plastové stuhy nebo papíru poskládat růžičku.

Máte -li zájem obraťte se na atelier Brett - Šárka Brettová 777113501