Menu

Od července se otevírá nová možnost 

INDIVIDU8LNÍ KURZ TIFFANY - AMBULANTNĚ

co to znamená ?

že vezmu vše potřebné s sebou do auta a přijedu za Vámi. Kurz tedy bude na Vašem výsostném území.  Podmínkou je elektřina, budeme jí potřebovat na  brusku i pájku, světlo, tekoucí voda . Můžeme, pokud bude příznivé počasí pracovat i venku, třeba pod pergolou nebo slunečníkem. 

v maximálně dvou lidech si vyrobíme drobné vitrážové dekorace technikou Tiffany.

Doba trvání je zhruba 4 hodiny, začátek lze domluvit tak, aby vám vyhovoval a zároveň abych se k Vám dokázala dopravit. 

Cena kurzu samotného je 1500,- korun na osobu v případě, že bude dva, pro zcela individuální kurz je to 2200,-Kč. K němu je třeba připočítat dopravné , jen v ceně PHM (4,-Kč km tam i zpět)

 

Je to nabídka zejména pro ty z Vás, kteří nemohou odjet z domova (ať už z důvodu časových, zdravotních  nebo jiných) a přesto si chtějí tuhle techniku vyzkoušet.

Pomůže i tremistům, kteří se necítí dobře v kolektivu a raději si užijí tvoření beze svědků ...

 

Termíny je možné domluvit individuálně na telefonu 777321741

 

 

 

 

20.5.2023  proběhne workshop 

Věnec ze sušiny a umělých květin

lektorkou je mistr v oboru JItka JIrků

Místo konání Nebílovy

Cena  workshopu 2500,- Kč, (Záloha převodem na účet, doplatek na místě v hotovosti)

   cena je včetně zapůjčení pomůcek, spotřebovaného materiálu, lektorského vedení i kávy, čaje a domácí limonády na místě.

Kurz začíná v 10.00 hodin, pokud budete potřebovat přiblížit z Plzně na místo konání, prosím napište to do poznámky.

konec kurzu je okolo 16 hodiny, respektive až svou práci dokončíte.

Záloha vám zaručuje  místo na kurzu, je nevratná

Kapacita kurzu 5-10 účastníků, pokud by se kapacita nenaplnila, záloha se samozřejmě vrací.

Závazné přihlášky na email podkova@email.cz

prosím uvádějte celé jméno, telefonní číslo a emailovou adresu, pokud přihlašujete více než jednoho účastníka, tak jmenovitě každého i s jeho telefonním číslem a jeho emailem.

Na email budou následně zaslány platební údaje. Po zaplacení a připsání platby na účet Vám bude zaslána informace, o  obdržené platbě..

Záloha je platná nejpozději 2 týdny před zahájením workshopu, tedy 15.5.2023, zejména z důvodu zajištění materiálu na kurz.

 

Těšíme se na Vás    JItka a Simona

 

 

5.11. se potkáme v Jablonném. Budeme pokračovat s korálky. peyote náramek začíná v 10 hodin, od 10.30 budeme s druhou partou balit dárečky. Naučíme se základní balení krabičky, naučíme se jí ozdobit, krásně zabalíme i lahev vína a naučíme se ze stužky vázat mašli a z plastové stuhy nebo papíru poskládat růžičku.

Máte -li zájem obraťte se na atelier Brett - Šárka Brettová 777113501

8.10. 2022 jsme si udělaly  individuální kurz základů vitráže Tiffany způsobem méně obvyklým, přímo u zákazníka doma. Děvčata byla moc šikovná a vznikly krásné dekorace, užily jsme si spoustu legrace, několik aha momentů a radost z práce a jejího výsledku.

Budete-li mít zájem o kurz doma, pokud to technické podmínky dovolí, ráda za Vámi přijedu. Ne každý má možnost cestovat mimo domov, ať už z důvodů imobility, zdravotních důvodů, péče o člena rodiny, špatné dostupnosti... nebo prostě chce být ve svém prostředí a v procesu jeden na jednoho (ale může nás být i víc, pokud to zvolená technika dovolí)

 

 

 

 

28.9. v Jablonném v Podještědí budeme leptat sklo, máte -li chuť se přidat, zarezevujte si místo u Atelier Brett, Šárka Brettová (777113501) začátek je v 10 hodin a plánovaná doba cca 3 hodiny. Vstupné 500,- zahrnuje pomůcky. o hodinu déle je naplánovaný kurz šitých šperků z korálků, zatímco ti první budou už pracovat na svých skleničkách, ti druzí od 11 hodin začnou tvořit náhrdelník z korálků technikou peyote. Cena 150,-na hodinu plus použitý materiál, odhadovaná doba cca 3 hodiny. Přihlášky opět paní Brettová.